Řidiči vědí. Speciální nástavby pro profesionály.
Paragan s.r.o. Paragan Modely

Nástavby Paragan data & fakta paragan v datech a faktech

Speciální dodávky na míru.
Logo RenaultLogo OpelLogo FiatLogo PeugeotLogo CitroenLogo Ford Konfigurátor pro obchodníky

společnost paragan paragan má dvě divize

Jsme výrobcem nástaveb a přepravníků na koně pro Českou republiku a Evropu s tradicí delší než 25 let. Naší prioritou je nejen udržení přední pozice mezi významnými výrobci v ČR a v zahraničí, ale především další rozvoj společnosti. Využívání moderních technologií, inovace výrobního sortimentu, zvyšování kvalifikace zaměstnanců jsou součástí našeho know-how. V současné době zaměstnáváme více jak 100 spokojených zaměstnanců a své řady neustále rozšiřujeme.

Naše nástavby charakterizuje propracovaný detailní design, dlouhodobá spolehlivost, technická kvalita vozů s důrazem na komfort posádky a bezpečnost přepravy. Do procesu vývoje našich produktu zapojujeme přímo své zákazníky.  Zákazníci jsou pro nás neustálým zdrojem zlepšení, inovací a skvělých nápadů.

Počátkem roku 2016 naše společnost vytvořila dvě výrobní divize. První divize, označena zeleným logem, se zabývá výrobou nástaveb pro užitková vozidla. Jde o valníkové, skříňové, chladírenské, mrazírenské, pekárenské nástavby, včetně nejnovější vlajkové nástavby Eurobox, která vyniká v kategorii lehkých užitkových vozidel do 3,5 t. Druhá divize, označena černým logem, se zabývá výrobou prestižních přepravníků na koně v kategorii vozidel do 3,5 t.

Jméno PARAGAN je již ve světě známé, vyvážíme naše produkty do 13 zemí Evropy a naší dealerskou síť stále rozšiřujeme na základě rostoucí poptávky po naší značce.

 

paragan v kostce paragan v datech a číslech

Název firmy:    Paragan s.r.o.
Adresa:    Lipnická 351
    741 01 Hranice IV – Drahotuše
IČ:    25816268
DIČ:    CZ25816268
Tel:    581 698 721
Email:    paragan@paragan.cz
Registrace:    Krajský soud v Ostravě
    oddíl C, vložka 18654
    zapsáno dne 17.6.1998
Banka:    KB Hranice
Č./ú.:    000-123123123/1234

Máte dotaz nebo zájem? Kontaktujte nás