fbpx
 800 304 666
Paragan s.r.o. Paragan Modely

Nástavby Paragan O nás Kdo jsme

Speciální dodávky na míru. Speciální dodávky na míru. Speciální dodávky na míru. Speciální dodávky na míru.
Logo RenaultLogo OpelLogo FiatLogo PeugeotLogo CitroenLogo Ford Konfigurátor

společnost paragan paragan má dvě divize

Jsme výrobcem nástaveb a přepravníků na koně pro Českou republiku a Evropu s tradicí delší než 25 let. Naší prioritou je nejen udržení přední pozice mezi významnými výrobci v ČR a v zahraničí, ale především další rozvoj společnosti. Využívání moderních technologií, inovace výrobního sortimentu, zvyšování kvalifikace zaměstnanců jsou součástí našeho know-how. V současné době zaměstnáváme více jak 100 spokojených zaměstnanců a své řady neustále rozšiřujeme.

Naše nástavby charakterizuje propracovaný detailní design, dlouhodobá spolehlivost, technická kvalita vozů s důrazem na komfort posádky a bezpečnost přepravy. Do procesu vývoje našich produktu zapojujeme přímo své zákazníky.  Zákazníci jsou pro nás neustálým zdrojem zlepšení, inovací a skvělých nápadů.

Počátkem roku 2016 naše společnost vytvořila dvě výrobní divize. První divize, označena zeleným logem, se zabývá výrobou nástaveb pro užitková vozidla. Jde o valníkové, skříňové, chladírenské, mrazírenské, pekárenské nástavby, včetně nejnovější vlajkové nástavby Eurobox, která vyniká v kategorii lehkých užitkových vozidel do 3,5 t. Druhá divize, označena černým logem, se zabývá výrobou prestižních přepravníků na koně v kategorii vozidel do 3,5 t.

Jméno PARAGAN je již ve světě známé, vyvážíme naše produkty do 13 zemí Evropy a naší dealerskou síť stále rozšiřujeme na základě rostoucí poptávky po naší značce.

Shlédněte naše firemní video.

Máte dotaz nebo zájem? Kontaktujte nás