Řidiči vědí. Speciální nástavby pro profesionály.
Paragan s.r.o. Paragan Modely

Nástavby Paragan paragan kariéra pracujte s profesionály

Speciální dodávky na míru. Speciální dodávky na míru. Speciální dodávky na míru. Speciální dodávky na míru.
Logo RenaultLogo OpelLogo FiatLogo PeugeotLogo CitroenLogo Ford Konfigurátor

paragan kariéra Žralok do Obchodního týmu

Popis pozice:

  • akviziční činnost s jedinečným produktem na trhu
  • zpracování administrativy spojené s obchodní činností
  • péče o stávající zákazníky
  • účast na marketingových aktivitách v ČR  a ve světě
  • aktivní objíždění klientů

Požadavky:

  • minimálně SŠ vzdělání – technický nebo ekonomický směr
  • požadovaná praxe s obchodní činností v prodeji užitkových či nákladních vozidel
  • dobrá orientace při řešení nové problematiky aktivní znalost světového jazyka
  • práce s PC (Word, Excel, PowerPoint)
  • řidičský průkaz skupiny B, C výhodou
  • komunikativní schopnosti, flexibilita, samostatnost a schopnost samostudia, logické uvažování, reprezentativní vystupování a schopnost vyjednávání, práce v týmu, aktivní přístup, schopnost zvládat stresové situace, cestování do zahraničí (dálkové) – akviziční činnost

Benefity:

  • firma poskytuje příspěvky na stravování, na penzijní připojištění a životní pojištění, při nástupu na mateřskou, při odchodu do důchodu, při kulatých narozeninách, při pracovních výročích, na dopravu
  • mimořádná mzda po vyhodnocení ročního HV
  • odměny pro nejlepší pracovníky stravenky
  • příspěvek na životní nebo penzijní připojištění + další zaměstnanecké benefity
  • 3 dny zdravotní volno

Pracoviště: Drahotuše

Máte dotaz nebo zájem? Kontaktujte nás